Loading...

Ваш кошик (1)

Product thumb

Чорна мамба

  • Призначення: протитанковий
  • Кріплення: під скид
84.00грн.

Підробка нашої продукції

Підробка нашої продукції
Останнім часом все частіше стикаємося з підробками нашої продукції.
Особливо це стосується наших скидів. Зазвичай це дешевий та неякісний реверс інжінірінг. Навіть на деяких відомих сайтах з’явились 3д моделі нібито нашої продукції, але це підробки. Стикаємось з цим тому, що нас все частіше просять відремонтувати якійсь непотріб, візуально схожий на наші вироби. Ми звичайно підтримуємо свою продукцію, але чужі поробки не ремонтуємо.
Зараз канал продажу нашої продукції єдиний - через форми замовлення. Тому, якщо ви придбали щось іншим шляхом і не спілкувались з нашим інженером в Signal - будьте обережні при роботі з цими пристроями і не звертайтесь до нас з проханням їх відремонтувати.
Дякуємо за розуміння та бережіть себе.

Ми продаємо не боєкомплекти, а корпуси до них, без вибухівки та детонаторів.
Це НЕ зброя.

Всі боєприпаси поставляються в виді корпусів в зборі але без вибухових речовин та детонаторів, тому доставка здійснюється за допомогою поштових сервісів.

Для того щоб привести боєприпас в бойову готовність вам ще знадобиться пластифікована вибухівка та детонатор МД5М або КД8А.

Ви повинні розуміти, що маніпуляції з цими матеріалами небезпечні, потребують відповідної кваліфікації, та повністю на вашій відповідальності. Ми категорично не рекомендуємо займатися цим, якщо у вас нема відповідного досвіду і ви не знаєте ТБ по работі з цими матеріалами!

Top